Popular Post

Hakkımızda

Hakkımızda

Yaşam alanlarınızın her metrekaresinde modern tasarım dokunuşlarıyla düşlediğiniz konforu sizler için hazırlıyoruz!

Dünyanın en iyi tezgah markalarının kalitesini evlerinize ve iş yerlerinize taşıyan Yunus Mermer olarak 20 yılı aşkın sektörel deneyimimiz, alanında uzman tasarım, mühendis ve teknik ekiplerimiz, Avrupa standartlarında yenilikçi ve teknolojik üretim yaklaşımımızla bireysel ve kurumsal projeleriniz için ekonomik ve hızlı çözümler üretiyoruz. Sektöre ve müşterilerimize değer katan; yaratıcı ve öncü, ihtiyaçlara yönelik çözümler üreterek beklentileri karşılayan bir marka olmak için pazarlamadan üretime, montajdan satış sonrası hizmet sürekliliğine kadar her geçen gün kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.
İşin uzmanından hizmet almak, hayallerinizi hayata geçirmek istiyorsanız gelin, tanışalım. Mekanınızın havasını birlikte değiştirelim…
intervio

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Silestone Tezgah

Silestone Tezgah

Dekton Tezgah

Dekton Tezgah

Granit Tezgah

Granit Tezgah

Çimstone Tezgah

Çimstone Tezgah

Calisco Tezgah

Calisco Tezgah

Belenco Tezgah

Belenco Tezgah

Coante Tezgah

Coante Tezgah

İzlediğimiz Süreç

1 .

Hassas Yüzey İşleme

2.

Planlama ve Seçimler

3.

Montaj

Mutfak tezgahı üretim aşamaları proje kapsamına göre değişmese de ekstra taleplere göre üretim süresinde ve kullanılan malzemelerde değişiklik olabilir. Mutfak tezgahı modelleri, banyo tezgahları, AVM tezgahları, hastane bankoları gibi özel tasarım ve uygulama gerektiren tezgahlar için proje ekipleri müşterileriyle birlikte sürecin tamamında aktif rol oynar. Mutfak tezgahları mekan büyüklüğüne göre ayarlanır, iş yerleri için bankolar firma kimliğine uygun yapılır.

Misyonumuz

Üretim ve satışta, en hızlı ve kaliteli hizmeti vererek müşterilerimize uygun maliyetli çözümler sunmak, sektörümüze değer katmak amacımızdır. Partnerlerimiz ve dünyanın en iyi tezgah markalarıyla ulusal ve uluslararası projelerde ülkemizi başarıyla temsil etmekten büyük gurur duyuyoruz!

Vizyonumuz

Vizyonumuz; güncel tasarımları müşterilerimize sunarken kadromuzu geliştirmek, yaratıcı ve öncü, beklentileri karşılayarak güvenilen ve tercih edilen bir firma olmaktır. Misyonumuz ise; kalitemizden ödün vermeyerek tecrübemiz, değerlerimiz ve teknik altyapımızla müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki taleplerine etkin bir şekilde yanıt vermek, başarımızı daim kılmak, şeffaf ve doğaya saygılı bir marka olma özelliğimizi sürdürmektir.

Müşteri Yorumları

Hemen Ara